מי הבחור החביב שמופיע בעמוד הפייסבוק של ראש הממשלה?

בזמן האחרון, ראש הממשלה שלנו ממש אוהב לשבח את עצמו בעמוד הפייסבוק שלו. כמובן שלא מדובר בשבחים שלו עצמו – אלא בעיקר כתבות של אחרים המשבחים אותו וסרטונים של מעריצים שונים.

בין הסרטונים הללו הופיע וצץ לו אחד – אביחי בוארון שמו.

 

אביחי בוארון: תודה לראש הממשלה נתניהו על הקמת היישוב עמיחי

תודה לאביחי בוארון ולכל תושבי ״עמיחי״ היקרים. כמובן שאקפוץ לבקר!

Posted by ‎Benjamin Netanyahu – בנימין נתניהו‎ on Friday, April 13, 2018

מעניין שהחיזור של נתניהו עבד, לאחר שאמר מעט לפני בחירות 2015 כי הוא לא סומך על הליכוד:

חברים, חזרתיאתמול התקשרה אליי רחל מירושלים ואמרה/שאלה "למה קולך לא נשמע? לאן נעלמת? אני וחבריי שבחרנו בך בפריימריס לבית…

Posted by ‎אביחי בוארון‎ on Wednesday, February 11, 2015

 

ובכן, חשבנו כי ראוי להזכיר ולהכיר לכם את אביחי בוארון לעומק – בשביל שתכירו מיהו אדם שראש ממשלתנו סבור שהוא לגיטימי לקדם:

מי מכם חד העין שעדיין יכול לעקוב אחר קצב האירועים המסחרר של החדשות באצרנו יכול לזהות כי מדובר באחד ממובילי המאבק למניעת פינוי ההתנחלות הבלתי-חוקית עמונה. בוארון אמר כי "עמונה נחרבה לפני חצי שנה ומי שנושא באחריות של זה, הם רה"מ ושרי ממשלתו".

פינוי עמונה ומעבר לעמיחי ()

תמונתו של בוארון מפינוי עמונה, כתבת YNET

אך מעשיו המהוללים של בוארון אינם מסתיימים כאן.

בוארון, מתנחל, מספר על עצמו כי הוא היה תלמיד בישיבת עטרת כהנים בראשות הרב שלמה אבינר – אותו רב אבינר שהתבטא קשות נגד השירות המשותף בצה"ל.

הוא מעיד על עצמו כי הלך ללמוד משפטים על מנת לעסוק ב"גאולת קרקעות" (השם המתנחלי להשתלטות חוקית יותר ופחות על שטח, בעיקר בשטחים).

בשנת 2009, בעלון שהוציא בוארון הופיע תמונה של הר הבית ללא כיפת הסלע. בראיון באותו הזמן, הסביר כי "יהודי העולם מייחלים ליום שבו יימחק מסגד אל-אקצא מהר הבית בפועל, ולא רק בתוכנת פוטושופ". כשזה יקרה, בוארון הוסיף, "יעלו יהודי כל העולם לירושלים כדי לבנות את בית המקדש האהוב".

ראש הממשלה בנימין נתניהו נאבק זה זמן רב על בסיס של מנדטים משותף בינו ובין הבית היהודי. בוארון בעצמו אף ציין כי ההנהגה הפוליטית לשיטתו מזלזלת בציבור הבוחרים מהציונות הדתית. חשוב להבין דבר אחד – הדבר היחידי שמונע מראש הממשלה לשתף בדף הפייסבוק שלו מחמאות מפיהם של ברוך מרזל, יגאל לווינשטיין – הוא העובדה שאנחנו הציבור מכירים אותם – ונזעם על כך שהוא מקדם אותם.

אז מה הוא עושה? הוא מקדם דמויות נערצות על ידי הבייס של בנט – בתקווה שלא נכיר אותם. ובכן, בשביל זה אנחנו פה.